Ваша красива усмішка –
наше натхнення!

Висока якість лікування та комплексний підхід
в атмосфері спокою та комфорту

Записатись на косультацію

Якщо стоматологія — то «Dent Master»

6 причин, чому пацієнти вибирають нашу клініку

Що саме вас турбує?

Оберіть свій випадок зі списку нижчe!

Давно не були у стоматолога?

Не відкладайте «на потім», довіртесь професіоналам!

Про клініку Dent Master

Сучасна стоматологічна клініка в Тернополі з власною лабораторією.

Стоматологія Дент Мастер заснована в 2011 році. На той час у нас уже близько 10 років успішно функціонувала зуботехнічна лабораторія. Однак ми хотіли рости, розвиватися, а тому створили місце, де ви можете отримати комплексну, якісну та по-справжньому професійну допомогу.

Наша команда – це спеціалісти усіх галузей стоматології: естетичної, терапевтичної, ортопедичної, хірургічної, ендодонтії та дитячої стоматології.

Клініка оснащена обладнанням та матеріалами відомих європейських, японських та корейських виробників. Ми створюємо омріяні усмішки клієнтам не лише з України, але й з-за кордону.

Наявність власної лабораторії дає велику перевагу, адже ми не обмежені в матеріалах, засобах та методиках лікування. Завдяки безпосередньому спілкуванню усіх учасників процесу лікування, ви отримуєте послуги швидко та комплексно.

Виконуємо комп’ютерний дизайн вашої усмішки за допомогою сучасних Cad Cam технологій. Робимо Mock UP, тобто переносимо цифровий дизайн прямо в порожнину рота без шкоди для ваших зубів. Mock UP – це примірка майбуньої усмішки!

Ми надаємо весь спектр стоматологічних послуг:

 • лікування ясен;
 • вініри;
 • імплантація;
 • протезування (на своїх зубах та імплантах)
 • дитяча стоматологія;
 • навігаційна хірургія;
 • видалення зубів мудрості;
 • тотальні роботи при повній відсутності зубів.

Європейське обладнання та власна лабораторія

Ми забезпечуємо повний цикл ортопедичного лікування та протезування

Тотальний та комплексний підхід

Усі етапи лікування ви проходите у нас, не виходячи з клініки і не витрачаючи свого часу на поїздки.

Командна робота професіоналів

Зубний технік присутній при діагностиці та розробці дизайну, він чітко бачить, для кого робиться імплант чи протез, погрішності у кольорі чи формі виключені.

Завжди передбачуваний результат

Цифровий дизайн — наша гордість, адже ваша нова усмішка – це як робота справжніх художників.

Одна клініка на усі випадки

Повний комплекс послуг: дизайн і планування, діагностика, сканування і зняття відбитків, реставрація, імплантація, виготовлення коронок.

Наші спеціалісти використовують найсучаснішу техніку цільового призначення, розроблену для стоматологічних клінік Японії, Європи та Америки:

 • 3D принтери останнього покоління;
 • Полімеризатори;
 • Піч для випалювання цирконію;
 • Сканер;
 • Фрезер.

Обладнання клініки дає можливість виконати як пряму, так і непряму реставрацію зубів. Перший варіант — ваш зуб відновлює лікар, коли ви сидите у кріслі. Другий — усі необхідні елементи робить технік у лабораторії, а лікар установить їх на місце. Який спосіб вам підходить більше вирішить стоматолог після детального огляду.

Наші лікарі

Команда професіоналів з великим досвідом практики

Шевцов Дмитро Вікторович

лікар-стоматолог

Освіта: середня спеціальна – Горлівське медичне училище за спеціальністю «Стоматологія ортопедична», вища освіта – ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського за спеціальністю «Лікар-стоматолог».

Основні напрямки діяльності:
– ортопедична стоматологія
– протезування на імплантах
– хірургічна стоматологія
– прямі та непрямі реставрації зубів.

У 2011 році відкрили стоматологію для надання комплексних послуг з протезування.

У 2000 році заснував зуботехнічну лабораторію, яка зараз функціонує разом із стоматологією «Дент Мастер» як єдиний комплекс.

З 1995 року регулярно відвідує різноманітні професійні курси в Україні та за кордоном.

Життєве кредо: «Лише щира любов до справи приводить до успіху».

Шевцова Ольга Олександрівна

лікар-стоматолог

Освіта: середня спеціальна – Горлівське медичне училище за спеціальністю «Медична справа», вища освіта – Івано-Франківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікар-стоматолог».

Основні напрямки діяльності:
– пародонтологія
– дитяча стоматологія
– ендодонтія
– прямі та непрямі реставрації зубів.

Проходила курси підвищення кваліфікації, після яких отримала вищу категорію. Окрім ендодонтичного лікування та естетичної стоматології, Ольга Олександрівна має великий досвід роботи з дітьми.

Життєве кредо: «Боротися та шукати, знайти і не здаватись».

Заболів зуб?

Не відкладайте «на потім», довіртесь професіоналам!

Відгуки

Враження наших пацієнтів від лікування

Оксана Баліцька
Оксана Баліцька
5 out of 5 stars
тиждень тому
Хочу подякувати Дмитру Вікторовичу, за професійно виконану, нелегку роботу. Дуже гарний індивідуальний підхід до пацієнта, хороше ставлення усього персоналу.😉 Лікар справжній майстер своєї справи, йде в ногу з часом, любить свою роботу, постійно вдосконалює свої знання. Дуже рекомендую лікаря і його команду. 👍 Все на найвищому рівні.😊
Natalia
Natalia
5 out of 5 stars
2 тижні тому
класна клініка, лікуємо зуби всією сім‘єю завжди класний результат!!!!! дужу дуже задоволені!
Павел
Павел
2 out of 5 stars
місяць тому
Дмитро Вікторович вміє тільки пломби ставити, на інші процедури розсилає по всьому Тернополі.Навіть просто прочистити канал то записують до іншого лікаря(Андрій вроді, до речі більш толковий з того одного разу що в нього був), або в іншу стоматологію і тоді це лікування розтягується на 2-3 тижні.Сама клініка технічно оснащена на низькому рівні.Тому моя порада така - кому потрібно робити щось складніше чим проста пломба то Вам не сюди!
Nadiy 30
Nadiy 30
5 out of 5 stars
меньше недели назад
Щиро дякую працівникам клініки ,, Дент Майстер,, , особливо лікарю Андрію Тарасовичу та Ользі Олександрівній за якісну консультацію та добре виконану роботу. Порадуво ввічлеве ставлення усього персоналу , дівчатка на рецепції завжди усміхнені та привітні.
Taras Booblik
Taras Booblik
5 out of 5 stars
неделю назад
Найперше, це дуже професійний підхід до роботи! Ще сподобалося, що перед будь-якою процедурою лікар зрозумілою мовою все розяснює і пояснює, що зараз з тобою буде відбуватися. Особисто для мене це важливо, знати що зі мною роблять. Сучасне обладнання і в цілому сучасний підхід до лікування.
Oksana Ernestiene
Oksana Ernestiene
5 out of 5 stars
3 недели назад
Здравствуйте. Мы с Дональдом очень Вам благодарны за 100% профессиональный подход к Нас.Заклад просторный и сияет чистотой .что является очень важным. И еще отдельно благодарим за ваш хороший и позитивный настрой. К вам всегда хочется прийти еще раз😊. Спасибо
Россина Юрченко
Россина Юрченко
5 out of 5 stars
3 недели назад
Большое спасибо за прекрасные зубки!!! Наконец я могу улыбаться,не стесняясь!!!И всё благодаря Вашей клинике!Очень довольна и отношением,со стороны врачей и их помощников!Приятная атмосфера и совершенно безболезненно!!! СПАСИБО ОГРОМНОЕ ВАМ!!! ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ!!✌️✌️✌️✌️✌️💋
Віталіна Шевчук
Віталіна Шевчук
1 out of 5 stars
2 месяца назад
Такого неадекватного и непрофессионального врача честно говоря не встречала и надеюсь больше не встречу (Дмитрий Викторович) Занесли инфекцию на десны (о чистоте инструментов и говорить). Вместо одной процедуры выполняют обратное. Испорченное настроение, длительное ожидание в коридоре и ненадлежащая работа. Теперь через этого человека должен лечить другие зубы, которые вообще были вполне здоровы Надеюсь ваше ФЛП перестанет существовать.
Paweł Skupiewski
Paweł Skupiewski
5 out of 5 stars
меньше недели назад
Jestem zachwycony tym co mi zrobili z zębami, przyjechałem na niecałe dwa tygodnie i to było to czego oczekiwałem, pełen profesjonalizm i efekt zachwycający, polecam w 100% 💪
Maryana lynka
Maryana lynka
5 out of 5 stars
месяц назад
Это место заслуживает только 5 звезд. Супер профессиональные и чрезвычайно талантливые врачи. Док. Дмитрий Шевцов значительно улучшил мою улыбку, а его талант получил признание в далеком Мельбурне, Австралия (где я сейчас живу). Местного стоматолога по-настоящему впечатлило исключительное качество техники Doc. Дмитрий использовал. Нам нужно больше таких врачей. Еще раз спасибо !! 🙂
Loki Ska
Loki Ska
5 out of 5 stars
4 месяца назад
Я был в этой стоматологии, больше чем два года назад, лечил зубы. Мне понравилась, женщина, профессионал, так попало, что она мне лечила зубы еще в 2014)) Скоро приду еще раз, ждите клиента. P.s Бесит что записался был на час к примеру, а зубы еще лечили, и почему я пришел?
Ewelina Szymczak
Ewelina Szymczak
5 out of 5 stars
5 месяцев назад
Стоматологический кабинет, который стоит порекомендовать! Приятное и надежное обслуживание пациентов, дружеская атмосфера. Искренне рекомендую эту клинику всем, кто не уверен в лечении и установке зубов в Украине. Кроме того, я впервые осмелился лечить зубы за пределами Польши, о чем я не жалею. Проблем с общением нет, ведь персонал свободно владеет польским, английским и даже немного немецким;) Еще раз очень рекомендую и благодарю всю команду за отличную работу!
Уляна і Віталік Лисі
Уляна і Віталік Лисі
5 out of 5 stars
4 месяца назад
Я проходила лечение у врача Дмитрия Викторовича, очень довольна качеством лечения. Врач все объясняет и отвечает на множество вопросов. Наконец у меня порядок с зубами) Также лечили сыночек зубки, ему 5 годков, стоматолог Ольга Александровна имеет просто замечательный подход к детям, сынок совсем не боялся, наоборот просился прийти еще))). Спасибо за подаруночки❤️. Очень рада, что Вас нашла. На сегодняшний день для меня это лучшая стоматология в Тернополе! Теперь рекомендую Вас всем знакомым.
Ірина Варахович
Ірина Варахович
5 out of 5 stars
5 месяцев назад
Вожу дочь, 5р. Довольны оба. Индивидуальный подход, адекватные цены. В конце каждого визита подарок для ребенка) История о червячка и пчелку 👍
Людмила Хомская
Людмила Хомская
5 out of 5 stars
год назад
Доктора Дмитрий и Ольга очень профессионально - квалифицированны и обслуживающий персонал приятный и вежливый.👍👍👍 Рекомендую Лечить зубы только у таких профессионалов.
Залишити відгук